özel ders verenler,özel ders merkezi,özel ders bul
özel hoca,kaliteli hoca,bogaziçili hoca
özel ders ara,üniversite dersleri özel ders ilanlari,özel ders siteleri

PROJELER ÖDEVLER ve TEZLER projelerinize danışmanlık yapıyoruz.

" Herşey sınav değildir. Bilmek, düşünmek ve uygulamak gerekir çoğu zaman "

Proje:

Üniversitelerde öğrencilere verilen bilimsel uygulama ve araştırma projelerinde danışmanlık hizmeti veriyoruz.Bilgisayar derslerinin uygulamaları, sosyal içerikli araştırmalar,toplumsal analiz ve değerlendirmeler ya da mühendislik dersleri için verilmiş elektronik bileşenler ve çevre odaklı projelerde sizlerle çalışmaktan keyf alıyoruz.

 

ödevlere yardım ediyoruz

Ödev:

Üniversitede derslerin içerikleriyle paralel olarak yapılması beklenen ödevlerinizi yapmanıza yardım ediyoruz. Bir dersi geçmek için zaman zaman ödevler de sınavlar kadar önem kazanabiliyor. Ya da sınav soruları çoğu zaman ödevlere benzer ya da birebir aynısı olabiliyor. Konuları ve kavramları tam olarak anlamanız ve kafanızda oturtmanız için de ödevleri çözebiliyor olmanız gerekir. Sıklıkla zaman kısıtlamalarından, konu ve bilgi eksikliğinden uykusuz gecelere sebep olabilirler. Üzerlerinde uzun uzun düşünmeniz ve araştırmanız gerekebilir. Danışacak birilerini aramanız gayet doğladır. Bu güçlüklerin bilincinde olan bir ekip olarak bilgi ve tecrübemizle sizlerin yanınızdayız.

Tez:

Proje derslerine yardımSosyal bilimler işletme iktisat, eğitim bilimleri,eğitim yönetimi ve denetimi,kamu hukuku, insan hakları,davranış bilimleri, psikoloji sosyoloji, felsefe,filoloji ve yabancı diller gibi çok geniş bir alanda tezlerinize danışmanlık hizmeti veriyoruz.Tezinizi hazırlarken ihtiyaçınız olan kamuoyu araştırmaları, ön test, son test hazırlanmasında, araştırmanızı destekleyecek ölçekler bulunmasında ve uygulanmasında yardım edebiliriz. Bununla birlikte uluslararası geçerliliği kabul edilmiş ölçek veri tabanımız hizmetinizde olacaktır.