özel ders verenler,özel ders merkezi,özel ders bul
özel hoca,kaliteli hoca,bogaziçili hoca
özel ders ara,üniversite dersleri özel ders ilanlari,özel ders siteleri

BiZ KiMiZ?

Tamamı boğaziçili öğretmenler

Boğaziçi Üniversitesi mezunu profesyonel öğretmenlerden oluşan bir ekibiz.Üniversite yıllarından bu yana birlikte çalışıyoruz. Bizlere daha rahat ulaşabilmeniz için sitemizi 2003 yılında faaliyete geçirdik.

İlkokuldan üniversiteye çok geniş bir alanda ve farklı seviyelerde sizlere hizmet veriyoruz. Ekibimiz içinde aktif öğretmenler, akademisyenler ve gerektiğinde bizlere yardım eden üniversite öğrencilerimiz var. Bunun yanında ihtiyaç doğrultusunda farklı bölümlerdeki öğretmenlerle de işbirligi yapıyoruz.

  • Kendisi başarılı olmamış birinin size başarı vaadetmesi mümkün değildir çünkü yolu bildiğini iddia eden öğretmen o yollardan en az bir kere geçmiş olmalıdır.

AMACIMIZ

Sitemizin kurulma amacı arzu ettiğiniz özel dersleri her konuda ve her seviyede gönül rahatlığıyla alabilmenizi sağlamaktır. Okullar ya da dersaneler maalesef bir ögrencinin eğitimini her yönüyle karşılamakta yetersiz kalmakta ve öğrenciler bu eksikliği kapatabilmek için özel ders alma ihtiyacı duymaktadır.Özel ders dünyada az zamanda çok iş başarmak için çok yaygın olarak kullanılır. Tamamen öğrenciye odaklı bu sistemde öğrencinin notlarındaki veya sınav başarısındaki ciddi artışları kimse inkar edemez.

NEDEN BiZ?

Tecrübeli özel ders öğretmenleri

Özel ders almaya karar vermek kadar zorlu bir seçim de kimden ders alacağımızı belirlemek hususudur. Nasıl sayısız okul arasından birine gitmeye karar veriyorsak, sayısız dersane arasından birisine kaydımızı yaptırıyorsak şimdi de sayısız özel öğretmen arasından birini seçmek zorunda kalırız. Elbetteki burada işin zor kısmı; bizi amaçlarımıza en kısa sürede güvenli bir şekilde ulaştırabilecek, alanında uzman insanlarla çalışabilmektir. Peki ama doğru öğretmeni nasıl bulacağız? Artık doğruluğuna şüphe ile bakılan söylemlerin yerini belgelerin alması gerektiğini düşünüyoruz. Hele hele sürekli bilgi kirliliğine maruz kaldığımız internet çağında profesyonel olmak şeffaf olmayı gerektirir. E-sertifika uygulamamız ile tüm öğretmen bilgilerimizi belgeliyoruz. Güvenilir ve kaliteli özel ders için doğru yerdesiniz.

Elimizdeki tek sihirli güç bilgimiz ve tecrübemiz:

 Boğaziçi mezunu öğretmenlerÖzel ders veren bir sürü kişinin yada kurumun isimleri geçsede burda karşılaşılan en büyük güçlüklerden birisi umduklarımızı bulamamaktır.Bilinçli tercihlerde bulunmazsak hiçbir tecrübesi olmayan, bu alanda hiçbir başarısı bulunmayan öğretmeye yeteneksiz insanlarla muhattap olmak durumunda kalabiliriz.Tüm maduriyetlerin önüne geçebilmek amacıyla sizlerin çarsaf çarsaf verilen özel ders ilanlarının arasında daha fazla vakit kaybetmemeniz gerektiğini duşündüğümüzden sitemizi faliyete geçirdik ve hızla kurumsallaşma amacıyla kararlı adımlar atmaktayız.Önce sizlerin özel ders almak istediğiniz konuda seviyenizi ölçen bir sınavla ihtiyaçlarınızı belirliyor ve size en uygun özel öğretmenden ders almanızı sağlamak amacıyla harekete geçiyoruz. Başarılı ve uzman öğretmenlerden özel dersler alınBöylelikle olası zaman kayıplarının da önüne geçmiş olacağımızı düşünüyoruz.

Tek farkımız kalitemiz değil verdiğimiz derslerdeki başarınızı sınavlarınıza yansıtabilmek amacıyla uyguladığımız farklı öğretme methodları ve teknikler de sistemimizin bir parçasıdır. Türkiyede garantili özel ders kavramını ilk olarak ortaya atan bizler öncelikli olarak profesyonel durum ve hedef tesbiti yapmakta ve akabinde bu bulguların değerlendirilmesiyle seviyenize ve hedeflerinize özgü yöntemleri yüksek verimle uygulamaktayız.